Ruilon SMCJ24CA
38.6A 38.9V 26.7V 24V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMCJ24CA3,0003KTape & Reel
5h
HQonlinePD00035742275
>1wk
描述
SMC SMT 24V 38.9V