Ruilon SMBJ28CA
13.2A 600W 45.4V 31.1V 28V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ28CA3,0003KTape & Reel
3h
HQonlinePD00034792,80010
>1wk
数据表和文档
HQonline
Datasheet7 页9 年前
描述