Ruilon SMBJ220CA
1.7A 356V 246V 220V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
HQonlinePD00035591601
>1wk
数据表和文档
HQonline
Datasheet7 页9 年前
描述
TVS diode VRWM=220V VBR(Min)=242V VC=356V IPP=1.7A Ppp=600W SMB