Ruilon SMBJ120CA
3.1A 193V 133V 120V Bi-Directional SMB(DO-214AA) TVS ROHS
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
HQonlinePD00035872605
>1wk
描述
SMB SMT 120V 193V