Ruilon RL250-180
250V 180mA 10A 390mA Radial Leaded Resettable Fuses ROHS
价格与库存
描述
PTC Resettable Fuses 180mA 250V
3s 500mA 800m¦¸ 250V 6¦¸ 3A 180mA