Ruilon RL0603E018M300K
50V 3pF@1MHz 18V 0603 Varistors ROHS
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICRL0603E018M300K2,89810Tape & Reel
10h
C Plus ElectronicsRL0603E018M300K联系方式
>1wk
描述