Ruilon RL0402E005M015K
50V 0.15pF@1MHz 5V 0402 Varistors ROHS
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICRL0402E005M015K781Tape & Reel
12h
HQonlinePD00078968,85810
>1wk
描述
5V 5W 50V 0402 1mm*600¦Ìm