Ruilon 2R470SB-8
Gdt 470V 10KA 2 Pole SMD 8*6MM
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R470SB-84,00013
15h
描述
GDT 470V 10KA 2 POLE SMD 8*6MM