Ruilon 2R420SB-8
Gdt 420V 10KA 2 Pole SMD 8*6MM
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R420SB-85,00013
2h
描述
GDT 420V 10KA 2 POLE SMD 8*6MM