Rubycon 200TXW330MEFC18X30
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页13 年前
Farnell
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 220V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConEKXJ221ELL331MMP1S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 220V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF
United Chemi-ConEKXJ251ELL331MM40S
330uF 250V ±20% 1.46A@120Hz Plugin,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
United Chemi-ConEKXJ201ELL331ML40S
Cap Aluminum Lytic 330uF 200V 20%( 16 X 40mm) Radial 7.5mm 1425mA 12000h 105C Automotive Bulk
NichiconUCY2C331MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCY 160V 330muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Cornell DubilierSLP331M250A7P3
Capacitor; Aluminum Electrolytic; Cap 330uF; Tol20%; Snap In; Vol-Rtg 250V; 22X40
描述
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Aluminum Electrolytic Capacitor, 330Uf, 200V, 20%, Radial; Capacitance:330Μf; Voltage(Dc):200V; Capacitance Tolerance:± 20%; Lifetime @ Temperature:12000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:7.5Mm; Product Diameter:18Mm; Esr:-Rohs Compliant: Yes |Rubycon 200TXW330MEFC18X30