Royal Ohm NQ02WGF3012TCE
62.5mW 100V ±100ppm/℃ ±1% 30.1kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMENQ02WGF3012TCE010K
2h
Chip 1 ExchangeNQ02WGF3012TCE联系方式
1d
数据表和文档
TME
Datasheet2 页7 年前
描述