ROHM YQ10RSM10SDTFTL1
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-277A
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet8 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.82%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM YQ10RSM10SDTFTL1 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2023-07-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Diode Schottky 100V 10A 3-Pin(2+Tab) TO-277A T/R Automotive AEC-Q101
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Trench MOS Structure, 100V, 10A, TO-277A, Highly Efficient SBD for Automotive: The YQ10RSM10SDTF is a highly efficient S
200A 80¦ÌA 10A TO-277A 4.75mm*1.2mm
Trench MOS 100V 10A TO-277A SBD