ROHM PMR100HZPFV1L00
Res Metal Plate 2512 0.001 Ohm 1% 2W ±150ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Farnell
Future Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.54%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM PMR100HZPFV1L00 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-08-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
TE ConnectivityTLR3A20DR001FTDG
Res Metal Strip 2512 0.001 Ohm 1% 2W ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 2512 0.001 Ohm 1% 6W ±170ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive
PanasonicERJM1WTF1M0U
SMD Current Sense Resistor, 1 Milliohm, ± 1%, 1 W, 2512 [6432 Metric], Metal Plate
PA Series 2512 0.001 Ohm ±1 % 1 W ±100 ppm/°C Surface Mount Thin Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.001ohm, 0.0447V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJMP4MF1M0U
Res Metal Plate 2512 0.001 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res 2512 0.001 Ohm 1% 2W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, 3W, 0.000000001ohm, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PMR100 Series 2512 0.001 Ohm ±1% 2 W ±150 ppm/°C Ultra Low Ohmic Chip Resistor
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR PMR 0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm 2W 1mOhm ±150ppm/C
SMD Resistor 2512 0.001Ω ±1% 2W ±150ppm/℃