ROHM MCR10SEQPF4703
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 470000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet10 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2021-05-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES, 470K, 0.25W, 200V, THICK FILM, 0805 ROHS COMPLIANT: YES