ROHM MCR100JZHF28R7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 28.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页5 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM MCR100JZHF28R7 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
供应链
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1996-12-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-09-01
LTD Date2023-09-01
相关零件
Res Thick Film 2512 28.7 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-0728R7L
Res Thick Film 2512 28.7 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2512FK-0730RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 30Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 27 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-0730R1L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 30.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 26.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR MCR 0.248Lx0.126W 6.30mmx3.20mm 1W 28.7Ohm ±100ppm/C
RES 2512 28.7 OHM 1W 1% SMD