ROHM MCR03EZHFX6812
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 68100ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsMCR03EZHFX68125,027
2d
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页25 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM MCR03EZHFX6812 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date1998-09-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2005-04-01
描述