ROHM MCR01MZSJ100
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 0402 Case 10 Ohms 5% Tolerance 200 PPM
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Future Electronics
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM MCR01MZSJ100 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 10ohm, 50V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 0402 10 OHM 1/16W 5% SMD