ROHM LTR50UZPF1R10
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 1.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM LTR50UZPF1R10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
750mW Thick Film Resistors 300V ±1% ±100ppm/℃ 1Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 1 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Molded SMD Automotive Blister T/R
Res Thick Film 2010 1 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-071R1L
750mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 1.1Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 1 Ohm 1% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Blister T/R
Yageo GroupRC2010FK-071RL
Res Thick Film 2010 1 Ohm 1% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed T/R
描述
Wide 2010 (5025Metric) 1020 FIXED RESISTOR LTR 0.098Lx0.197W 2.50mmx5.00mm 1.1Ohm ±100ppm/C ±1%
RES SMD 1.1 OHM 1% 1W 2010 WIDE