ROHM KTR25JZPF43R0
Res Thick Film 1210 43 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.33%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM KTR25JZPF43R0 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC1210FR-0743RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 43Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC1210FR-0743RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 43ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
PanasonicERJP14F43R0U
Res Thick Film 1210 43 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U14F43R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 43ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ-14NF40R2U
ERJ Series 1210 40.2 Ohm 0.5 W ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
描述
Res High Voltage Thick Film 1210 43 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
KTR FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 43Ohm 0.333W 1/3W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 43ohm, 600V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210