ROHM KTR25JZPF3900
Res Thick Film 1210 390 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive AEC-Q200 T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-45.29%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM KTR25JZPF3900 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
供应链
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicERJP14F3900U
Res Thick Film 1210 390 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-07390RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 390Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-14NF3900U
Res Thick Film 1210 390 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupAC1210FR-07390RL
Res Thick Film 1210 390 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-14NF4220U
Res Thick Film 1210 422 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 357 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
KTR FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 390Ohm 0.333W 1/3W
Res, 390R, 1%, 0.33W, Thick Film, 1210 Rohs Compliant: Yes |Rohm KTR25JZPF3900
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 390ohm, 600V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RES HIGH VOLTAGE 1210 390 OHM 1/3W 1% SMD