ROHM KTR25JZPF3303
Res Thick Film 1210 330K Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.56%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM KTR25JZPF3303 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
供应链
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicERJ14NF3303U
Res Thick Film 1210 330K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U14F3303U
Res Thick Film 1210 330K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210FR-07330KL
RC Series 1210 0.5 W 330 kOhm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 1210 330K Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 301K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res High Voltage Thick Film 1210 330k Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Res, Auto, Thick Film, 330K, 1%, 1210 Rohs Compliant: Yes |Rohm KTR25JZPF3303
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 330000ohm, 600V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR KTR 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.333W 1/3W 330kOhm ±100ppm/C
KTR Series 1210 330 kOhm ±1% 0.333 W ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
RES, 330K, 1%, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 330kohm; Product Range: KTR Series; Voltage Rating: 600V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 330mW; Resistance Tolerance: ±