ROHM KTR25JZPF1201
Res Thick Film 1210 1.2K Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.24%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM KTR25JZPF1201 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
供应链
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC1210FR-071K2L
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 1.2kΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC1210FR-071K2L
Res Thick Film 1210 1.2K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJP14F1201U
Res Thick Film 1210 1.2K Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 1.2K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-U14F1201U
Res Thick Film 1210 1.2K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 1210ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
描述
Res, 1.2K, 1%, 0.33W, Thick Film, 1210 Rohs Compliant: Yes |Rohm KTR25JZPF1201
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 1200ohm, 600V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR KTR 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.333W 1/3W 1.2kOhm ±100ppm/C
RES HIGH VOLTAGE 1210 1.2K OHM 1/3W 1% SMD