ROHM KTR18EZPF3923
Res High Voltage 1206 392K Ohm 1/4W 1% SMD
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.51%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM KTR18EZPF3923 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-8ENF3923V
Res Thick Film 1206 392K Ohm 1% 0.25W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 392K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1206FR-07392KL
Res Thick Film 1206 392K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 392K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJP08F3923V
Res Thick Film 1206 392K Ohm 1% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 392000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR KTR 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 392kOhm ±100ppm/C
Thick Film Resistors 1206 392Kohm 1% High VoltageAEC-Q200
RES, 392K, 0.25W, 500V, THICK FILM, 1206;