ROHM BM92A20MWV-ZE2
BM92A Series 4.75 to 20 V USB Type-C Power Delivery Controller-UQFN40V5050A
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页8 年前
Farnell
JRH Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.59%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM BM92A20MWV-ZE2 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
4.75V 20V USB,Type-C UQFN-040V5050
USB PD CONTROLLER, Fixed, 2 Channel, QCC40
UQFN40 USB TYPE-C POWER DELIVE
Controller -0.3V to 28V 40-Pin UQFN-V EP T/R
USB TYPE-C POWER DELIVERY CONTROLLER
Tape & Reel (TR) Surface Mount USB Type-C Controller POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT pmic power management device 5mm 5V -30C~105C
Usb Type-C Pd Controller, Uqfn-40; Usb Ic Type:Usb Type-C And Power Delivery (Pd) Controller; Usb Standard:Usb 1.1, 2.0; Supply Voltage Min:4.75V; Supply Voltage Max:20V; Interface Case Style:Uqfn; No. Of Pins:40Pins; Data Rate:-; Rohs Compliant: Yes |Rohm BM92A20MWV-ZE2