Rochester Electronics BSM25GB120DN2
Trans IGBT Module N-CH 1200V 38A 200000mW 7-Pin 34MM-1
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页26 年前
Datasheet0 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date1996-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-09-30
相关零件
Insulated Gate Bipolar Transistor, 25A I(C), 1200V V(BR)CES, N-Channel