Renesas XUL526307.200000I
Renesas XU Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Production
价格与库存
文档
Upverter
Datasheet20 页12 年前
Datasheet19 页12 年前
IHS
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Nov 21, 2024
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2018-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LVDS Output Clock Oscillator, 307.2MHz Nom
2.5V ¡À25ppm 307.2MHz CLCC , 5mm*3.2mm*1.1mm
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P