Renesas XPL526156.250000I
Oscillator, 156.25 MHz, 25 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 2.5 V, LVDS, XP
EOL
价格与库存
文档
Renesas
Datasheet25 页12 年前
Datasheet25 页12 年前
IHS
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Feb 10, 2022
验证
供应链
Introduction Date2019-04-02
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2026-09-11
LTD Date2027-03-11
描述
Renesas CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 1.27MM P