Renesas XPC736156.250000I
150fs Ceramic Package Quartz-based PLL Oscillator
Production
价格与库存
文档
Integrated Device Technology
Datasheet25 页12 年前
Datasheet25 页12 年前
Upverter
IHS
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Feb 10, 2022
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.42%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2019-03-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
描述
Crystal Oscillator, 156.25 MHz, 25 ppm, CML, 3.3 V, 8 Pins, CLCC
CML Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom
OSCILLATOR, 156.25MHZ, CML, 7MM X 5MM
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CML SMD