Renesas XLP738148.500000X
148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Production
价格与库存
文档
Upverter
Datasheet23 页12 年前
Datasheet27 页12 年前
IHS
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Mar 2, 2022
验证
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2018-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
LVPECL Output Clock Oscillator
SMD7050-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL