Renesas XLL736312.300000X
Standard Clock Oscillators 312.3 MHz, LVDS 3.3V, 25 ppm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页20 年前
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LVDS Output Clock Oscillator, 312.3MHz Nom
XTAL OSC XO 312.3000MHZ LVDS SMD