Renesas XLL736187.500000I
文档
3 个月趋势:
-10.00%
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LVDS Output Clock Oscillator, 187.5MHz Nom
3.3V ¡À25ppm 187.5MHz 7mm*5mm*1.45mm
XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVDS SMD