Renesas XLL736148.500000X
文档
Upverter
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2018-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
3.3V ¡À25ppm 148.5MHz 7.5mm*5.2mm*1.4mm
SMD7050-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD