Renesas XLL735148.500000X
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Production
价格与库存
文档
Upverter
Datasheet23 页12 年前
Datasheet27 页12 年前
IHS
Future Electronics
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Mar 2, 2022
验证
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
XL Series 148.5 MHz 50 PPM 3.3 V 7 mm x 5 mm - 20 C + 70 C Oscillators
LVDS Output Clock Oscillator, 148.5MHz Nom
SMD7050-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD