Renesas XLL735148.500000I
文档
3 个月趋势:
-48.72%
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
LVDS Output Clock Oscillator, 148.5MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 148.5MHz 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD