Renesas XLL735102.336000I
XLL Series 102.3360Mhz 3.3VDC 50ppm 7.0 x 5.0 mm Oscillator
文档
Upverter
IHS
Future Electronics
Introduction Date2018-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
XO, 102.336 MHz, 1,000 fs jitter, LVDS, 3.3 V, ±50 ppm, ‐ 40 to +85 °C, 7.0 x 5.0 mm
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
LVDS Output Clock Oscillator, 102.336MHz Nom
Standard Clock Oscillators 102.336 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm
XTAL OSC XO 102.3360MHZ LVDS SMD