Renesas XLL72V074.250000I
LVDS 2.5V 卤50ppm 74.25MHz SMD7050-6P Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS
Production
价格与库存
文档
Renesas
Datasheet23 页12 年前
Datasheet27 页12 年前
IHS
Future Electronics
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Mar 2, 2022
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.38%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2018-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
XL Series 74.2500Mhz 2.5V -40°C ~ 85°C 7.50mm x 5.20mm Oscillator
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
LVDS Output Clock Oscillator
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
74.25MHz 7.5mm*5.2mm*1.4mm