Renesas XLL720074.250000I
XO, 74.25 MHz, 1, 000 fs jitter, LVDS, 2.5 V, ±100 ppm, ‐40 to +85 °C, 7.0 x 5.0 mm
Production
价格与库存
文档
Upverter
Datasheet23 页12 年前
Datasheet27 页12 年前
IHS
Future Electronics
RFMW
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Mar 2, 2022
验证
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
XL Family Quartz-based PLL Oscillators 7.0 x 5.0 mm 250.0 MHz -40 to +85 C
Standard Clock Oscillators XLL7 0148.50000 MHZ 7050LVDS(P1) 3.3V 50PPM
LVDS Output Clock Oscillator, 74.25MHz Nom
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD