Renesas XLL536156.250000I
Lead Free Non-RoHS Compliant Gold (Au) LVDS Oscillator 55/45% 100OHM 85C 0.4ns
文档
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.76%
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
XLL Series 5 x 3.2 mm 156.25 MHz 3.3 V ±25 ppm -40 to +85°C XO LVDS Oscillator
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
LVDS Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom
3.3V ¡À25ppm 156.25MHz LLCC 5.15mm*3.35mm*1.4mm
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD