Renesas XLL535156.250000I
XL Series 156.250000Mhz 3.3V 50ppm 5.0 X 3.2mm -40C to 85C Oscillator
文档
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
LVDS Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD