Renesas XLL528212.500000X
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Production
价格与库存
文档
Upverter
Datasheet23 页12 年前
Datasheet27 页12 年前
IHS
Future Electronics
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Mar 2, 2022
验证
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
212.5 MHz, LVDS 2.5V, 20 ppm Oscillator
LVDS Output Clock Oscillator, 212.5MHz Nom
SMD5234-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD