Renesas XLH73V024.576000I
HCMOS 3.3V 卤30ppm 24.576MHz SMD7050-6P Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS
Production
价格与库存
文档
Upverter
Datasheet23 页12 年前
Datasheet27 页12 年前
IHS
RFMW
Future Electronics
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Mar 2, 2022
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.16%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
XO, 24.576 MHz, 1,000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, VCXO, ‐ 40 to +85 °C, 7.0 x 5.0 mm
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 24.576MHz Nom
压控晶体振荡器, VCXO, 24.576MHZ, HCMOS, SMD, 7MM X 5MM;
Renesas Electronics XLH73V024.576000I
RS APAC
XTAL OSC VCXO 24.5760MHZ HCMOS