Renesas XLH736002.096000I
XO, 2.096 MHz, 1, 000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±25ppm, -40 to +85 °C, 7.0 x 5.0 mm
Production
文档
Upverter
Datasheet23 页12 年前
Datasheet27 页12 年前
IHS
RFMW
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Mar 2, 2022
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 2.096MHz Nom
3.3V ¡À25ppm 2.096MHz 7mm*5mm*1.3mm
XTAL OSC XO 2.0960MHZ HCMOS SMD