Renesas XLH735019.200000I
XLH Series 19.2MHz 3.3V -40°C ~ 85°C 7.50mm x 5.20mm Oscillator
Production
价格与库存
文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet23 页12 年前
Datasheet27 页12 年前
IHS
Future Electronics
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Mar 2, 2022
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 19.2MHz Nom
SMD7050-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 19.2000MHZ HCMOS SMD