Renesas XFP235156.250000K
Renesas XF Plastic Package Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Production
价格与库存
文档
IHS
Datasheet17 页12 年前
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 13, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 - Sep 13, 2023
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2019-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
SMD2520-12P Digitally Controlled Oscillators(DCOs) ROHS
OSC, 156.25MHZ, LVPECL, SMD 2.5MM X 2MM ROHS COMPLIANT: YES
LVPECL Output Clock Oscillator
LVPECL 3.135V 3.465V ¡À50ppm 156.25MHz