Renesas X9C104SIZT1
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 1mA 3.9mm
文档
IHS
Factory Futures
SHENGYU ELECTRONICS
来源Renesas
发布日期Aug 12, 2025
3 个月趋势:
-40.44%
供应链
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2017-10-31
相关零件
RenesasX9C104SZ
Non Volatile Digital Potentiometer, 100 kohm, Single, 3 Wire, Serial, Linear, 20%, 4.5 V
RenesasX9C104S
E2POT™ Nonvolatile Digital Potentiometer | IC DGTL POT 100KOHM 100TAP 8SOIC
CAT5113 Series 1 V ±20% 100 kOhm 100-tap Digital Potentiometer (POT) - SOIC-8
Digital Potentiometer 128POS 100KOhm Single 8-Pin SOIC N Tube
Analog DevicesDS1804Z-100+
DS1804 Series 100 Tabs Up-Down/Increment Control 100 kOhm Digital POT - SOIC-8
Digital Potentiometer, ICs Digital Pot 128 step SPI Sngl Ch
描述
Digital Potentiometer ICs 100K EEPOTTM POT CMOS 8LD IND
Digital Potentiometer 100POS 100KOhm Single 8-Pin SOIC T/R