Renesas X9401WS24IZ-2.7
Ic, digital Potentiometer, cmos, sop, 24Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9401WS24IZ-2.7
Production
文档
IHS
Datasheet20 页21 年前
Datasheet20 页21 年前
Integrated Device Technology
Renesas
iiiC
Intersil
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 11, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 5.00 - Sep 14, 2015
验证
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
IC, DIGITAL POT 10KOHM 64, DUAL, SOIC-20 - More Details
Quad Digital Controlled Potentiometers (XDCP™), Non-Volatile/Low Power/2-Wire/64 Taps
RenesasX9241AWSZ
X9241A Series 64 Taps 10 kO Quad Digital Controlled Potentionmeter - SOIC-20
Ic,digital Potentiometer,cmos,sop,20Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9221AWSIZT1
Non-RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 15.4mm 10000Ohm
DUAL 10K DIGITAL POTENTIOMETER 2-WIRE SERIAL CONTROL INTERFACE 64 POSITIONS PDSO20
描述
Low Noise/Low Power/SPI Bus | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24SOIC
Digital Potentiometer 64POS 10KOhm Quad 24-Pin SOIC W
Digital Potentiometer ICs X9401WS24IZ QD DCP 10KOHM 64 TAPS SPI
Digital Potentiometer, 4 Func, 10000ohm, 3-wire Serial Control Interface, 64 Positions, CMOS, PDSO24