Renesas X9259UV24Z-2.7
Ic, digital Potentiometer, cmos, tssop, 24Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9259UV24Z-2.7
文档
Integrated Device Technology
Datasheet21 页22 年前
Datasheet21 页22 年前
IHS
Renesas
Intersil
DigiKey
数据表来源版本 6.00 - Dec 12, 2014
3 个月趋势:
-20.00%
Introduction Date2004-04-26
相关零件
X9258: 256 Position I2C 50 kOhm Quad Digital Controlled Potentiometer-SSOP-24
Single Supply/Low Power/256-Tap/SPI Bus, Quad Digitally-Controlled (XDCP™) Potentiometer
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Non-Volatile Linear 24-Pin TSSOP T/R
Quad Digital Controlled Potentiometers (XDCP); Low Noise/Low Power/I2C Bus/256 Taps
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Non-Volatile Linear Automotive 20-Pin TSSOP Tube
描述
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 20% 0C 3mA 7.8mm
Digital Potentiometer 256POS 50KOhm Quad 24-Pin TSSOP
Digital Potentiometer, 4 Func, 50000ohm, 2-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24
Single Supply/Low Power/256-Tap/2-Wire Bus Quad Digitally-Controlled (XDCP™) Potentiometers
Pb-Free QUAD DCP, 50K OHM, 256 TAPS, 2-WIRE; TSSOP-24
3mA ¡À300ppm/¡æ 50K¦¸ 256 4 2.7V Non-Volatile 5.5V I2C Potentiometer TSSOP-24 7.8mm*4.4mm*900¦Ìm