Renesas X9258TS24Z-2.7
Ic, digital Potentiometer, cmos, sop, 24Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9258TS24Z-2.7
文档
IHS
Datasheet19 页25 年前
Datasheet19 页25 年前
Integrated Device Technology
Renesas
SHENGYU ELECTRONICS
数据表来源版本 6.00 - Dec 15, 2011
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2004-04-26
相关零件
Digital Potentiometer 256POS 100KOhm Dual 24-Pin SOIC W
Ic,digital Potentiometer,cmos,sop,24Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9250TS24Z-2.7
Digital Potentiometer (POT), Quad 256-Tap, with SPI Interface
Single Supply/Low Power/256-Tap/2-Wire bus | IC DGT POT 100KOHM 256TAP 24SOIC
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 15.4mm 100kOhm
描述
Low Noise, Low Power, 2-Wire Bus, 256 Taps Quad Digital Controlled Potentiometer (XDCP™)
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 0C 100muA 2.65mm 100kOhm
100¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 100K¦¸ 256 4 Non-Volatile ¡À5.5V I2C Potentiometer SOIC-24 15.6mm*7.6mm*2.35mm
Digital Potentiometer, 4 Func, 100000ohm, 2-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24