Renesas X9258TS24IZ-2.7
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer -40C 100muA 2.65mm 100kOhm
文档
IHS
Datasheet19 页25 年前
Datasheet19 页25 年前
Integrated Device Technology
Renesas
SHENGYU ELECTRONICS
数据表来源版本 6.00 - Dec 15, 2011
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2017-11-01
相关零件
DUAL 100K DIGITAL POTENTIOMETER 2-WIRE SERIAL CONTROL INTERFACE 256 POSITIONS PDSO24
Digital Potentiometer 256POS 100KOhm Dual 24-Pin SOIC W
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 0C 3mA 15.4mm 100kOhm
Digital Potentiometer (POT), Quad 256-Tap, with SPI Interface
Single Supply/Low Power/256-Tap/2-Wire bus | IC DGT POT 100KOHM 256TAP 24SOIC
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 15.4mm 100kOhm
描述
Low Noise, Low Power, 2-Wire Bus, 256 Taps Quad Digital Controlled Potentiometer (XDCP™)
±20% I2C 2.7V~5.5V 100kΩ SOP-24-300mil Digital Potentiometers ROHS
100¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 100K¦¸ 256 4 Non-Volatile ¡À5.5V I2C Potentiometer SOIC-24 15.6mm*7.6mm*2.35mm
Digital Potentiometer, 4 Func, 100000ohm, 2-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24