Renesas X9250US24Z-2.7
Ic, digital Potentiometer, cmos, sop, 24Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9250US24Z-2.7
Production
价格与库存
文档
Datasheet20 页21 年前
TME
Renesas
Intersil
CAD 模型
模型信息
来源Renesas
发布日期Aug 12, 2025
符合 IPC 标准IPC-7351B
风格指南修订版本 1.0 - Nov 1, 2024
数据表来源版本 3.00 - Aug 29, 2006
验证
库存历史记录
3 个月趋势:
-79.52%
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2004-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
RoHS Compliant Surface Mount Linear SOIC Digital Potentiometer -40C 400muA 50kOhm 5.5V
RenesasX9261US24Z
Dual Digitally-Controlled Potentiometers | IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOIC
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Non-Volatile Linear 24-Pin SOIC T/R
RenesasX9258US24Z
Quad Digital Controlled Potentiometers | IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 24SOIC
Digital Potentiometer, 4 Func, 50000ohm, 3-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24
Digital Potentiometer, 2 Func, 50000ohm, 3-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24
描述
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 0C 400muA 2.65mm 50kOhm
Digital Potentiometer 256POS 50k Ohm Quad 24-Pin SOIC W Tube
400¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 50K¦¸ 256 4 Non-Volatile ¡À5.5V SPI Potentiometer SOIC-24 15.6mm*7.6mm*2.35mm